Sonnenschein GF12063YO
GF12063YO SONNENSCHEIN GEL BATTERY (GF1263Y / GF 12 63 YO) 12V 70AH
Product form
Unit price  /
In stock
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • Visa
Fast shipping
Collection available More info
Overview
All Prices Include VAT
Brand SONNENSCHEIN
Voltage 12 Volts
Technology GEL
Capacity 70Ah
Length 260 mm
Width 171 mm
Height inc. terms 210 mm