Victron CIP133100010
Victron Energy MIDI-fuse 100A/58V for 48V products (1 pc) – CIP133100010
MIDI-fuse 100A/58V for 48V products (1 pc)
Product form
Unit price  /
In stock
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • Visa
Fast shipping
Collection available More info
Overview
Brand
Victron Energy
Manufacturer Part Number
CIP133100010
Warranty
5 Years
Appr. Voltage Drop
70 mV